مجله دکوراسیون دلتا مجله دکوراسیون دلتا .

مجله دکوراسیون دلتا

تغییر دکوراسیون آشپزخانه در سال جدید

با نزدیک شدن به فصل بهار، بوی تازگی و تغییر به مشام می‌رسد و بسیاری از شما به‌ ویژه خانم‌های خانه‌دار، به‌ دنبال تغییر و تحولی در دکوراسیون آشپزخانه‌ خود هستید.

در این مطلب، مجله دلتا  ترفندهای خاص و مدل‌های به روز ۲۰۲۰ تغییر دکوراسیون آشپزخانه را برای شما راحت و آسان شرح می‌دهد. با ما همراه باشید تا دکوراسیون آشپزخانه‌تان را به سادگی نو کنید.

چرا تغییر دکوراسیون؟
بدون شک تغییر دکوراسیون آشپزخانه، یکی از مسائل مهم و حیاتی برای هر کدبانوی ایرانی تلقی می شود؛چرا که آن‌ها بیشتر وقت خود را در آشپزخانه سپری می‌کنند. به همین منظور یک دیزاین کاربردی و در عین حال به روز و شیک، به راحتی می تواند روی سلامت و بهداشت کل افراد خانواده شما تاثیرگذار باشد.

 

تغییر دکوراسیون آشپزخانه‌های بزرگ
آشپزخانه‌های بزرگ، دست کدبانوهای خانه را حسابی باز می گذارد. با وجود وسایل زیاد آشپزخانه، چیدمان بسیار راحت تر از وقتی می‌شود که آشپزخانه کوچک است. مجله دلتا به شما توصیه می کند، اگر آشپزخانه‌تان‌ از چیدمان مناسبی برخوردار است و نمی‌خواهید برای سال جدید هزینه‌های زیادی را جهت تغییر دکوراسیون آشپزخانه متحمل شوید، به راحتی می‌توانید وسایل جزیی را با استفاده از رنگ‌های ترند و منتخب سال ۲۰۲۰ به آشپزخانه خود اضافه کنید.

 

یکی‌دیگر از ترفندهای کم‌هزینه و مثبت برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه، استفاده از گل و گیاهان طبیعی در گلدان‌هایی با رنگ‌های جدید سال ۲۰۲۰ می‌باشد.

 

و اما اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید و می خواهید دیزاینی تازه را شروع کنید؛ ابتدا بهتر است طرح و رنگ کابینت‌ها، کاشی‌ها و سرامیک خود را انتخاب کرده که برای فضاهای بزرگتر، می‌توان کابینت‌های زیادی را روی دیوار نصب نمایید تا فضای مناسب‌تری برای چیدن وسایل آشپزخانه‌تان به‌ویژه وسایل برقی ایجاد شود. این را هم بدانید که در دکوراسیون آشپزخانه‌های بزرگ در سال ۲۰۲۰، شما هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ نخواهید داشت. پس حتما لازم نیست از آبی کلاسیک استفاده کنید. در عکس زیر یک ترکیب رنگی جدید ۲۰۲۰ پیشنهاد شده است.

 

تغییر دکوراسیون آشپزخانه‌های کوچک
بیشتر کدبانوهای خانه فکر می‌کنند دیزاین آشپزخانه‌های کوچک سخت و دشوار است. باور کنید به راحتی می‌توان با استفاده از لوازم جانبی مثل قفسه‌های دیواری، چارپایه، لوستر، شیشه های ادویه و پارچه‌هایی با رنگ‌های زیبا و به روز، به آشپزخانه کوچکتان روح تازه‌ای بخشید.

برای ذخیره بهتر فضا از پیشخوان و یا میزهای غذاخوری تاشو، می‌توان به‌عنوان میز ناهار خوری استفاده کرد.

در این مطلب، سعی کردیم ایده‌های ساده را با مدل‌ها و رنگ‌های جدید و به روز تلفیق کنیم تا ایده‌های تازه‌ای به کدبانوهای خانه داده باشیم. ایده های ناب خود را حتما با خوانندگان مجله دلتا در میان بگذارید.

پیشنهاد مطالعه: برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون آشپزخانه “ ۶ توصیه کاربردی برای دکوراسیون آشپزخانه‌ اپن” را بخوانید.

برای مشاهده مطالب بیشتر از مجله دکوراسیون دلتا دیدن نمایید


برچسب: دکوراسیون، دلتا، مجله دلتا، مجله دکوراسیون،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۰:۰۴ توسط:مجله دکوراسیون دلتا موضوع: نظرات (0)